Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Przewodnik: Beskidy i Gorce


Powiększ
seria:
Praktyczny Przewodnik
marka:
Pascal
rok wydania:
2006
autor:
Praca zbiorowa
ISBN:
83-7304-838-3
liczba stron:
608
format:
123 x 197 mm
oprawa:
miękka, foliowana
Beskidy Zachodnie stanowią największą część polskich Karpat, rozciągającą się od okolic Cieszyna na zachodzie po dolinę Osławy i Przełęcz Łupkowską na wschodzie. Dzielą się na osiem grup górskich. Dalej na wschód rozciągają się Beskidy Wschodnie, w skład których w Polsce wchodzą Bieszczady.

Praktyczny przewodnik Beskidy i Gorce, dokładny, przejrzysty, obszerny, napisany "w podróży", przeznaczony dla osób aktywnych i odważnych, podróżujących indywidualnie. Wybiera go ten, kto nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkłada samodzielne obmyślanie podróży. Zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju (jego historii, kulturze, społeczeństwie, obyczajach), opisy poszczególnych regionów i miast, dane adresowe restauracji, hoteli, agencji turystycznych, rozkłady jazdy autobusów, pociągów itp. Informacje uzupełniają mapy, plany miast i słowniczki z podstawowymi słowami i przydatnymi zwrotami. Z przewodnikiem z tej serii podróżują dziesiątki tysięcy turystów.

Cechy szczególne:
- informacje na temat regionów geograficznych i polskich miast
- szczegółowe i aktualne informacje praktyczne potrzebne podczas zwiedzania
- dla osób chcących zwiedzać kraj niebanalnie i z pomysłem
- dla ludzi chcących poznać piękno oraz różnorodność krajobrazową i kulturową Polski
- dla osób aktywnych i ciekawych świata, poszukujących szczegółowych i rzetelnych informacji, a nie gotowych recept na zwiedzanie
- dla planujących rodzinne wyjazdy i oczekujących konkretnych, aktualnych informacji
- różnorodne tematycznie
- inspiracja do odkrywania Polski XX tytułów w serii