Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Oasis Tours

Oasis Tours juz od 20 lat specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu. Jesteśmy wieloletnim liderem w wyjazdach do Tunezji i Egiptu.
By zaspokoić zróżnicowane gusty i potrzeby klientów z roku na rok poszerzamy nasza ofertę. W tym sezonie proponujemy atrakcyjne wyjazdy do Turcji, oraz klubowe hotele Oasis Fun Club przygotowane specjalnie z myślą o polskich klientach. Czekają w nich polscy animatorzy, polskojęzyczne mini-kluby dla dzieci, animacje, gry i zabawy po polsku, oraz oferta all inclusive.
            Na Państwa udane wakacje pracuje zespół 50 ekspertów Oasis Tours. Lotniska, z których latamy są blisko Państwa domów. Oferujemy 29 połączeń czarterowych z 10 polskich miast. Na miejscu czeka 150 sprawdzonych przez nas hoteli. Nasza oferta jest sprzedawana przez 3000 agentów w całej Polsce.
Firma Oasis Tours zrzeszona jest w Polskiej Izbie Turystyki, a jako Organizator Turystyki posiada zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 535. Dysponuje gwarancją ubezpieczeniową na kwotę 3 500 tys. zł wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S. A.

World Travel Ryki Oasis Tours

do góry strony