Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Sigma Travel

Sigma Travel istnieje od 1989 roku. Od tej pory staramy się oferować naszym turystom ofert solidną, ciekawą i przystępną cenowo. Jesteśmy znani jako organizator takich właśnie imprez. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku turystycznym zaczęliśmy popularyzować wyjazdy do Portugalii i Maroka. Stale badamy Wasze potrzeby i staramy się wychodzić im naprzeciw. Efektem tych starań było włączenie do naszej oferty wspaniałych wycieczek do Chin, Indii czy w bieżącym sezonie do Kenii, Laosu i wielu innych.
Organizujemy nie tylko turystykę na dużą skalę ale także dla niewielkich grup zorganizowanych. Jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować obsługę turystyczną w dowolnym miejscu na świecie.

 Oferujemy wyjazdy zarówno do miejsc bardzo ciepłych, jak i do całkiem chłodnych, o różnych porach roku, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

 Nasze imprezy to możliwość podziwiania pamiątek dawnej kultury, współczesnych zabytków, ale także odpoczynku na najlepszych plażach całego świata.World Travel Ryki Sigma Travel

do góry strony