Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Grecos

Grecos Holiday to wiodący organizator wakacyjnych wyjazdów do Grecji. Starając się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, co roku odkrywa nowe kierunki wyjazdowe.  Jako specjalista wyjazdów wakacyjnych do Grecji, oferuje największy wybór słonecznych greckich plaż organizując Wielkie Greckie Wakacje dla setek tysięcy Polaków. Na sukces Grecosa pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja nie jest tylko turystyczną destynacją, ale przede wszystkim wielką pasją!  Jej efektem jest kompleksowo przygotowana propozycja wyjazdów turystycznych, na którą składają się przelot, pobyt w hotelu, ubezpieczenie, transfery oraz profesjonalna opieka rezydentów, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt.

Na wakacjach z Grecosem nie ma czasu na nudę – zespół świetnie przygotowanych animatorów dba o atrakcyjną organizację czasu dla swoich Klientów. Zróżnicowane propozycje sportowe, rekreacyjne i kulturalne sprawiają, że w hotelu z animacjami Grecosa jest miejsce na wakacyjna zabawę w każdym wieku! Szczególną troską obdarza wakacje dla najmłodszych. Specjalnie dla nich stworzony został Klub Delfinki, miejsce szalonych, wakacyjnych przygód pod opieką polskich animatorów. 

World Travel Ryki Grecos

do góry strony