Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Trade & Travel

Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade &Travel Company Sp. z o.o. jest jednym z największych touroperatorów i organizatorów imprez w Polsce i na całym świecie. Firma powstała w 1988 roku, rozpoczynając działalność od wyjazdów do Tunezji. Obecnie Konsorcjum ma w swojej ofercie wypoczynek oraz zwiedzanie niemal w każdym zakątku świata. Bogata oferta usług obejmuje również sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych, rezerwację miejsc hotelowych w kraju i na świecie oraz rezerwację wynajmu samochodów.

W ofercie Konsorcjum znajduje się ponad 100 kierunków egzotycznych. Imprezy turystyczne organizowane przez firmę obejmują swoim zasięgiem niemal każdy zakątek świata, poczynając od orientalnych Chin, poprzez Izrael, Bali, Madagaskar i wiele innych, kończąc na gorących Karaibach. Biuro organizuje poza tym konferencje, kongresy, warsztaty, a także seminaria. Biuro posiada także największą na polskim rynku turystycznym ofertę wyjazdów do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Konsorcjum w roku 2007 otrzymało nagrodę Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego ,,Teraz Polska” w kategorii usługi. Wcześniej firmie zostało przyznanych również wiele innych nagród i wyróżnień, np. ,,Globusy” oraz ,,Malwy”.World Travel Ryki Trade & Travel

do góry strony