Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Oferty Turystyczne » Rejsy


 W tej sekcji w sposób szczególny polecamy Państwu nieco inną, oryginalną i coraz popularniejszą formę wypoczynku jaką są rejsy.
Rejsy statkami pasażerskimi to uczucie wolności na bezkresnym oceanie, spotkanie z naturą na lądzie i mnóstwo wspaniałej zabawy na statku. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje, wypoczynku z rodziną czy wielkiej przygodzie w gronie przyjaciół - rejs statkiem pasażerskim spełni wszelkie oczekiwania. Luksus i niewiarygodna wygoda podczas podróży, wyśmienite potrawy prawie przez całą dobę i kompetentna obsługa służąca pomocą - wszystko to uprzyjemni wspaniałe chwile na statku.

Nowoczesne statki pasażerskie tworzone są z myślą o wymagających pasażerach. Począwszy od kabin, a kończąc na atrakcjach takich jak teatr czy kasyno - wszystko na statku ma zapewnić maksimum przyjemności w podróży. Przeglądając trasy rejsów przekonacie się Państwo, jak wiele zakątków jest jeszcze do zobaczenia. Rejsy umożliwiają podziwianie świata w najróżniejszych odsłonach. Wybierając Morze Śródziemne poczujecie powiew historii, zwiedzając miejsca pełne zabytków i cudów architektury. Podążając śladami wikingów przekonacie się o przepięknej scenerii fiordów norweskich. Dzięki rejsom wycieczkowym różnorodny świat stoi otworem: tajemniczy Daleki Wschód, jak również dziewicza Alaska. Dla zwolenników gorących klimatów polecamy kolorowe Karaiby, roztańczoną Argentynę i oczywiście niezwykle gościnny Meksyk. W każdym miejscu, do którego dopłyniecie, bez względu na to czy będzie to Amazonka, różnobarwne Bermudy czy niepowtarzalna Ameryka Południowa zaskoczy Was ogrom możliwości: skarby przeszłości, piękno przyrody, niezwykłe kultury i oczywiście niezapomniane atrakcje, a wszystko to w atmosferze zabawy i upragnionego komfortu.


Serdecznie polecamy!

 

World Travel Ryki Rejsy

do góry strony