Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi przewoźnicy » Becker-Reisen

 Becker Reisen to linie autokaorwe pochodzące z Niemiec świadczące usługi transportowe - przewóz osób na rynku polskim.  Jego główna siedziba znajduje się w Bremen i działa ona w wyniku uruchomienia przez rodzinę Beckerów w roku 1966 roku.  Na początku działalności firma Becker Reisen funkcjonowała jako firma taksówkarska, następnie jako firma świadcząca usługi  transportu uczniów szkolnych, a także jako firma zajmująca się wynajmem samochodów ciężarowych.

Przewozy Autokarowe Becker Reisen są realizowane do następujących państw i miast: 
 

- z Polski do Niemiec - Berlina, Bremerhaven, Bremen, Cloppenburg, Flensburga, Hamburga, Kiel, Lubeck, Leer, Neumunster, Oldenburga, Schleswig, Tostedt


- z Polski do Holandii - Groningen, Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi

- z Polski do Belgii - Antwerpii, Brukseli, Gent

- z Polski do Danii - Kopenhagi, Aalborg, Arhus, Kolding, Horsens, Frederikshavn, Odense, Randers, Vejle

- z Polski do Francji - Roye, Paryża, Lille.

 

Długoletnie doświadczenie zdobyte na rynku turystycznym sprawia, że autobusy firmy Becker Reisen wyśmienicie wypełniają transport osób z Polski do Niemiec. Tabor tego przewoźnika jest ciągle udoskonalany i ulepszany. Spełnia on wszelkie standardy w trosce o bezpieczeństwo i wygodę pasażera.

 

Dalsza historia działania przewoźnika związana była z organizacją wypoczynku jako biuro podróży, a także ofertą która obejmowała międzynarodowe przewozy autokarowe osób na trasie Polska Niemcy. Transport ten realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnego i zróżnicowanego taboru autokarowego, w którym przeważają bezpieczne i luksusowe pojazdy, spełniające najwyższe, europejskie standardy jakości, gwarantujące podróżnych bezpieczną i luksusową podróż, nawet na dłuższych odległościach.

Autokary Becker Reisen obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców, znających doskonale realizowane trasy, a także personel pomocniczy, służący radą i pomocą w różnych potrzebach klientów. Dla usprawnienia działalności firmy, jej filia utworzona została także w Polsce, w Poznaniu.

World Travel Ryki

do góry strony