Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Hotele

Nasze biuro należy do sieci Partnerów Afiliowanych firmy Booking.com, wiodącego portalu rezerwacji zakwaterowania online. Dzięki temu naszym Klientom możemy zaoferować bogatą w informację i przyjazną w użytkowaniu wyszukiwarkę, gwarantując jednocześnie najlepsze ceny.
Dzięki współpracy z Booking.com zapewniamy łatwy w obsłudze, wydajny i niedrogi sposób rezerwacji noclegów oraz różnorodne rodzaje zakwaterowania, w każdym miejscu na świecie.

Gwarantujemy najlepsze ceny i  zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych, niezależnych pensjonatów po luksusowe hotele pięciogwiazdkowe. Strona internetowa i aplikacje Booking.com dostępne są w 41 językach i oferują ponad 316.812 obiektów w 183 krajach.

Najważniejsze atuty rezerwacji przez Booking.com:
- Gwarantuje najlepszej ceny zarówno w hotelach  w dużych miastach, jak i tych położonych w mniejszych miejscowościach, począwszy od małych hoteli rodzinnych po hotele luksusowe.
- Usługi świadczone przez firmę Booking.com są bezpłatne. Oznacza to, że nie są pobierane żadne opłaty rezerwacyjne czy administracyjne, a w wielu przypadkach możliwe jest bezpłatne anulowanie rezerwacji.
- System rezerwacji firmy Booking.com jest bezpieczny, a dane karty kredytowej, jak również dane osobowe są szyfrowane.

   
   
Klikając na poniższy baner zostaniecie Państwo przekierowani na stronę wyszukiewarki, gdzie samodzielnie możecie dokonać rezerwacji wybranego obiektu.
Serdecznie polecamy.

World Travel Ryki

do góry strony