Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi przewoźnicy » Ecolines

ECOLINES to największy i najbardziej doświadczony operator międzynarodowych przewozów autobusowych w krajach nadbałtyckich, Europy i WNP, który codziennie oferuje komfortowe połączenia do 21 krajów i około 205 miast. Staliśmy się liderem na rynku dzięki temu, że znamy drogi po których jeździmy, a także rozumiemy, czego oczekują nasi pasażerowie. Najlepiej mówią o nas nasze wartości:

Doświadczenie

ECOLINES działa na rynku międzynarodowych przewozów autobusowych już od 20 lat. Dokładając wszelkich starań w pracę i stale się rozwijając, na chwilę obecną firma oferuje największą siatkę połączeń w krajach nadbałtyckich, jak również w Zachodniej i Wschodniej Europie. W czasie swojej działalności ECOLINES stała się jedną z największych odnoszących sukcesy firm na Łotwie!

Pewność

Podstawą sukcesu ECOLINES jest poczucie odpowiedzialności za swoich pasażerów. Przedsiębiorstwo jest dumne ze swojej punktualności,  przewozi pasażerów i ich bagaż zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Szczególną uwagę ECOLINES zwraca na profesjonalizm swoich pracowników. Przedsiębiorstwo wybiera tylko doświadczonych i dobrze sprawdzonych kierowców autobusów, zapewniając pasażerom komfort i gwarantując bezpieczeństwo na wszystkich drogach. ECOLINES utrzymuje swoje autobusy zgodnie z europejskimi standardami i ciągle rozszerza siatkę oferowanych połączeń.   

Nowoczesność

ECOLINES jest pierwszym operatorem przewozów autobusowych w krajach nadbałtyckich, który wprowadził multimodalny system przewozu, ułatwiający podróż i dostawę bagażu z jednego punktu do drugiego.

Oprócz tego został stworzony specjalny program lojalnościowy dla pasażerów, którzy często wybierają nasze usługi.

Przy zakupie biletów na przejazdy autobusami ECOLINES przez Internet cena biletów będzie niższa! Informacje o godzinie odjazdu i przyjazdu autobusów można otrzymać przez specjalną usługę SMS.

Komfort

ECOLINES cechuje nieustanna troska o wygodę swoich pasażerów. Przedsiębiorstwo jest dumne ze specjalnie opracowanego systemu zarządzania jakością, która pozwala  spełnić życzenia klientów na trasach lokalnych, jak również międzynarodowych.

Na większości tras ECOLINES zapewnia wysokiej jakości darmowy Internet. Na długich trasach o komfort pasażerów dbają specjalnie przeszkolone stewardessy.

 

World Travel Ryki

do góry strony