Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Niebieska Mila

Niebieska Mila jest generalnym przedstawicielem na Polskę najlepszych linii żeglugowych świata. Specjalizuje się w sprzedaży rejsów wycieczkowych statkami pasażerskimi. Podczas wieloletniej współpracy przekonali się o solidności i wysokiej jakości usług swoich partnerów. Oferta Niebieskiej Mili to luksus, komfort i niezapomniana przygoda.

Rejsy wycieczkowe jako forma spędzania wakacji cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie, szczególnie w USA i Europie Zachodniej. Również polscy turyści coraz częściej wybierają tego typu formę wypoczynku, tym bardziej, że rejsy wycieczkowe to nie tylko wspaniała zabawa na statku, ale także zwiedzanie świata i poznawanie różnorodnych kultur. Mamy nadzieję, że również Państwo uznają rejsy wycieczkowe za interesujący sposób spędzania wakacji.

Oferta Niebieskiej Mili skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do większych grup. W rejs wybierają się pojedyncze osoby, pary, rodziny, grupy przyjaciół, pracownicy firm. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi, ze względu na duże zniżki dla najmłodszych i świetną zabawę zorganizowaną na pokładzie statku.

Biuro Podróży Niebieska Mila jest organizatorem turystyki i pośrednikiem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 384. Posiada gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki i pośrednika turystycznego na sumę gwarancyjną 3 000 000,00 PLN - gwarancja nr M 256240 w Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powyższa gwarancja ubezpieczeniowa stanowi podstawę finansowej ochrony naszych Klientów w razie niewykonania przez Biuro Podróży Niebieska Mila zobowiązań wynikających z umów zawartych z Klientami.

World Travel Ryki

do góry strony