Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

POMYSŁ NA WAKACJE Z GRECOSEM!

Pomysły na wakacje z Grecosem: 

  • AQUPARKI 

GRECOS OFERUJE AŻ 34 HOTELE Z AQUPARKAMI I SUPER ZJEŻDŻALNIAMI!
To nie tajemnica, że dzieci w każdym wieku uwielbiają wodne szaleństwa. A jeśli mają możliwość zabawy w aquaparku, to nie ma wątpliwości, że wakacje należą do udanych. Obawiasz się, że będzie Cię to kosztowało majątek? Niespodzianka! Znajdź raj dla swojej rodziny, w którym dostęp do aquaparku dostajesz gratis!

  • CYPR

Wakacje z morskiej piany
Cypr to gościnna, egzotyczna wyspa położona na przecięciu szlaków łączących Azję, Afrykę i Europę. Ta sporych rozmiarów wyspa poszczycić się może najbardziej słonecznym klimatem w basenie Morza Śródziemnego. Według legendy, to tutaj narodziła się grecka bogini Afrodyta.

  • KLUB DELFINKI

Program animacyjny przygotowany dla dzieci w wieku 3–10 lat
Klub Delfinki działa w wybranych hotelach familijnych i jest miejscem szalonych, wakacyjnych przygód, które Twoje dziecko przeżyje pod opieką polskich animatorów. Tu mali odkrywcy podróżują po krainach wyobraźni i poznają otaczający ich świat Grecji i nie tylko. Klub Delfinki powstał specjalnie po to, żeby dzieci spędzały na wakacjach niezapomniane chwile. A w tym czasie rodzice mogą naprawdę beztrosko wypoczywać.

  • PAKIET GRECOS ACTIVE 

Wielkie Greckie Aktywne Wakacje
Pakiet GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska pozwala wzbogacić wakacyjny relaks o aktywność sportową i troskę o formę. To idealny prezent dla siebie samej. Możesz połączyć rodzinne wakacje i zbalansowaną aktywność fizyczną. Ty trenujesz, a dzieci bawią się w Klubie Delfinki. Dostępne aż w 35 hotelach! 


Po więcej pomysłów i szczegółowych ofert zapraszamy do biura.

Serdeczenie zapraszamy! 

do góry strony  | powrót