Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Lato 2018! RAINBOW

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty LATO 2018! W pierwszej kolejności w sprzedaży znajduję się oferta wczasowa. O uruchomieniu kolejnych ofert będziemy Państwa informowali na bieżąco. 

Klientom, którzy dokonają zakupu oferty w przedsprzedaży dajemy 100% Pewności Najniższej Ceny, nawet do jendego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par!

 

1.) ''NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM" - czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY - NOWOŚĆ! 

Tylko w przedsprzedaży Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2017 - poźniej znika. 

 

 

2.) RABATY RABATY RABATY! 

Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki ). Wiemy również, iż przypadły Państwu do gustu specjalne rabaty dla rodzin i par. Rabaty dotyczą całej oferty, bez względu na to czy Klienci wybiorą wypoczynek, czy zwiedzanie. 

Rabaty opisane są procentowo względem ceny katalogowej, tj. do 40% dla dzieci w rezerwacji oraz do 20% dla drugiej osoby w parze. To w praktyce może oznaczać, że koszt wyjazdu dziecka przy maksymalnych rabatach 40% + 40% będzie wyjątkowo atrakcyjny ( tylko 20% ceny katalogowej ). Podobnie w przypadku drugiej osoby w parze ( przy dodatkowym rabacie 20% koszt wyjazdu może wynieść tylko 40% ceny katalogowej! ). 

 

 

3.) DODATKOWE BONUSY 

      - GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI 'KOMFORT' - można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo. 

      - WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE 'STANDARD' - gratis, a później już od 3 zł/osobę. 

      - WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE 'PREMIUM' - tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji. 

      - ZALICZKA - im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa. Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%. 

      - UBEZPIECZNIE OD REZYGNACJI - T.U EUROPA - prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już od 15 zł/osobę. 

  

 

4.) NOWOŚCI WCZASOWE 

GRECJA - Lefkada i Thassos 

WŁOCHY - Sardynia Zachodnia - Alghero 

HISZPANIA - Wybrzeże Kadyksu i Costa Ballena 

CHORWACJA - Wyspa KRK 

MACEDONIA - Jezioro Orchydzkie 

 

 

Koniec przedsprzedaży to 12.12.2017 natomiast do 07.11.2017 gwarantujemy największy wybór ofert i najlepsze ceny! 

 

 

Zapraszamy do biura po więcej informacji! 

do góry strony  | powrót