Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

BILETY DO ENERGYLANDII

ENERGYLANDIA 

Największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.
 

 

Kupując jednen bilet wstępu można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Można spędzić tutaj cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile się chce! 


Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 4 strefy: 

 • BAJKOLANDIA - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
  Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne. 

   
 • STREFA FAMILIJNA - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na część z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140cm. W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce... choć niektóre potrafią zaskoczyć. 

   
 • STREFA EKSTREMALNA - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć sie ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, poteżną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. 
  W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g! 

   
 • WATER PARK - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakatków, wodnych zabaw. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie związanych z estetyką egzotycznych wysp. 

Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe ( dwa teatry i dwa amfitreatry ), nowoczesne kino 7D, kilka dedykowanych sklepów oraz kilkanaście punktów gastronomicznych.  


Rokrocznie Energylandia wzbogaca ofertę o nowe urządzenia. Nadchodzący sezon jest jednak wyjątkowym i rewolucyjnym, ponieważ nowości będzie aż kilkanaście! 
W nadchodzącym sezonie powstanie w Energylandii totalny światowy HIT - Roller Coaster wodny "Speed", jedne z największych w Europie spływy wodne i wiele innych. 

 

W naszym biurze zakupią Państwo bilety do parku z rabatem!
Bilety indywidualne, grupowe, wycieczki szkolne. 

 

Serdecznie zapraszamy!  

 

do góry strony  | powrót