Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

RABAT NA DROGĘ!

Szanowni Państwo, 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji na Lato 2018, tym razem w całości poświęconą wycieczkom objazdowym. W promocji RABAT NA DROGĘ, oferujemy wycieczki autokarowe, lotnicze, 7+7 oraz rejsy z dodatkowym rabatem nawet do 50%. Promocja będzie obowiązywała tylko do 28.02! 

 

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć kilka istotnych faktów dotyczących objazdówek oragnizowanych przez Rainbow : 

 1. W ofercie Rainbow znajduje się największy w Polsce wybór wycieczek realizowanych autokarem i samolotem oraz egzotycznych kierunków realizowanych Dreamlinerem. 
   
 2. Każdy wielbiciel zwiedzania może znaleźć coś dla siebie w zależności od zainteresowań oraz intensywności zwiedzania. Miasta, zabytki, krajobrazy, parki rozrywki, hobby, przyroda, rejsy - to całe mnóstwo pomysłów i inspiracji. 
   
 3. Piloci wycieczek - ponad 300 ekspertów i pasjonatów, przekazujących wiedzę w bardzo przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. 
   
 4. Rozpoczęcie podróży możliwe jest z aż 50 przystanków w Polsce oraz z 10 lotnisk. 
   
 5. Gwarancja wyjazdu wycieczek autokarowych - gwarancja zabrania KAŻDEGO klienta z zarezerwowanego przystanku autokarowego od 1.07 do 30.09. Pewność wyjazdu bez względu na wybrane miejsce startu. 
   
 6. Nowoczesne wygodne autokary z lotniczymi fotelami, klimatyzacją, barkiem i toaletą oraz doświadczeni kierowcy. 
   
 7. Wszystkie autokary spełniają wysokie normy ochrony środowiska i dzięki temu mogą wjeżdzać do centrów wielu europejskich miast - co znacznie ułatwia i przyspiesza zwiedzanie. 

 

 

Luty będzie prawdziwym miesiącem objazdówek! 
Serdecznie zapraszamy do biura. 

 

 

 

do góry strony  | powrót