Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Promocje RainbowTours Lato 2012 - KORZYSTAJ JAKO PIERWSZY!

TYLKO DO 16 GRUDNIA NAJLEPSZE OKAZJE, NAJKORZYSTNIEJSZE RABATY NAWET DO 26%

KUPUJESZ W NAJLEPSZEJ DOSTEPNEJ CENIE
Tylko do 16 grudnia masz gwarancję, że kupujesz w najniższej mozliwej cenie. Jesteśm pewni, że warto bo już nigdy później nie będzie takiego wyboru w takich cenach!

MASZ NAJWIEKSZY WYBÓR OFERT I TERMINÓW
Miejsca w najbardziej popularnych hotelach i terminach kńcza się najszybciej. Jeśli nie chcesz pozostawić wyboru przypadkowi przyjdz do naszego biura i zarezerwuj wymarzone wakacji jak najwcześniej. Do 16 grudnia masz pewnośc najlepszych okazji.

MASZ GWARANCJĘ NIEZMIENNEJ CENY - BEZPŁATNIE
Rezerwacje dokonane do 16 grudnia 2011 objęte są bezplatną gwarancją niezmiennej ceny. oznacza to, że bez względy na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych oplat cena wakacji nie wzrośnie.

MASZ GWARANCJĘ BEZPŁATNEJ ZMIANY TERMINU ORAZ ZWROTU KOSZTÓW
Jeśli zarezerwujesz swoje wakacjie teraz i będziesz chciał zmienić termin lub z przyczyn losowych zrezygnować, nie musisz się martwić! Masz gwarancję bezplatnej zmiany terminu oraz gwarancje zwrotu kosztów. Do 16 grudnia gwarancje sa bezpłatne później ich koszt to 99 PLN i 3% wartości rezerwacji.

JEŚLI WYJEŻDŻASZ Z RODZINĄ MASZ NAJNIŻSZE CENY DLA DZIECI
Jeśli wyjeżdżasz z rodziną - tym bardziej zachęcamy do rezerwacji do 16 grudnia, gdy obowiązują promocje, najniższe ceny dla dzieci do 14 lat.

PŁACISZ TYLKO 20 % ZALICZKI
Cieszymy się, że zostaliście Państwo naszymi klientami i dlatego wymagamy tylko 20% zaliczki dając w zamian dostęp do pełnej oferty hoteli i terminów oraz wiele dodatkowych kryści i gwarancji.

DRUGI ETAP PROMOCJI DO 15 STYCZNIA 2012

Jeśli nie jesteś gotów podjąc decyzji do 16 grudnia przyjdź do nas przed 15 stycznia 2012. Nie możemy obiecać pełnej dostępności hoteli, terminów i rabatów, ale masz gwarancje oraz niskie ceny dla dzieci będa jeszcze dostępne.do góry strony  | powrót