Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

PRZEDSPRZEDAŻ LATO 2020

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży wycieczek objazdowych oraz objazdowo-pobytowych z oferty LATO 2020!

Takiej przedsprzedaży z tak dużą ilością zniżek i benefitów jeszcze nie było! Jedno jest pewne! Mamy coś dla każdego. Największy wybór korzyści mamy dla tych, którzy zarezerwują wakacje do 14.11.2019, dlatego warto zachęcać Klientów do zakupu jak najszybciej!

Jakie benefity przygotowaliśmy dla naszych objazdówkowiczów w przedsprzedaży?

PO PIERWSZE – 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY” – HIT PRZEDSPRZEDAŻY!

 Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena  spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 14.11.2019.

 

PO DRUGIE – RABAT DO 500 ZŁ DLA DRUGIEJ OSOBY!

Z myślą o wielbicielach zwiedzania wprowadzamy specjalny rabat! Tylko w przedsprzedaży druga pełnopłatna osoba na rezerwacji może otrzymać aż do 500 zł zniżki! Zniżka dotyczy imprez objazdowych oraz w wersji 7+7 (część objazdowa).

 

PO TRZECIE – PROMOCJA DLA POWRACAJĄCYCH – specjalnie z myślą o powracających i lojalnych Klientach przygotowaliśmy ekstra bonus, czyli dodatkowy rabat nawet 600 zł. Dotyczy całej oferty!

Na czym to polega?

Klienci, którzy dokonali rezerwacji i byli uczestnikami wyjazdów z Rainbow w terminie: od 16.08.2016 do 15.08.2019 premiowani są dodatkową, jednorazową zniżką przy zakupie oferty na Lato 2020. W zależności od ilości wyjazdów w tym terminie, zniżki są następujące:

- jeden wyjazd z Rainbow – 400 zł przy rezerwacji oferty Lato 2020

- dwa wyjazdy z Rainbow – 500 zł przy rezerwacji oferty Lato 2020

- trzy wyjazdy z Rainbow i więcej – 600 zł przy rezerwacji oferty Lato 2020

 

PO CZWARTE – PAKIET BENEFITÓW PREMIUM - tylko za 50% ceny! W pakiecie:

  • BEZPŁATNA ZMIANA REZERWACJI „PREMIUM”
  • LEPSZY WARIANT UBEZPIECZENIA – „WARIANT REKOMENDOWANY”
  • WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE (dotyczy tylko przelotów na których oferujemy seatingi)

Powyższe benefity występują w sprzedaży regularnej w standardowych cenach. Tylko w przedsprzedaży przy wyborze wszystkich – specjalny rabat 50% bez względu na to czy Klient wykupi wczasy, objazdy, czy 7+7.

 

PO PIĄTE – POZOSTAŁE BONUSY DLA WSZYSTKICH

1). UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI T.U. EUROPA – w przedsprzedaży tylko za 15 zł/osobę!

2). ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym niższa zaliczka! W pierwszym etapie to tylko 20% wartości rezerwacji.

3). BEZPŁATNA ZMIANA REZERWACJI „STANDARD” – można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 45 dni przed wyjazdem zupełnie za darmo.

 

 

Przypominamy pozostałe benefity dostępne w przedsprzedaży oferty Lato 2020!

1) PROMOCJA NA HOTELE PREMIUM – NOWOŚĆ!  hotele Premium, czyli o wysokim standardzie ze zniżką do 1000 zł za pokój! Nie dotyczy części wypoczynkowej na wycieczkach typu 7+7.

To wprowadzone w tym roku po raz pierwszy do oferty Rainbow wyjątkowe hotele – zarówno takie o szczególnym charakterze rodzinnym, jak i wyróżniające się pięknym położeniem, bądź oferujące wyjątkowo wysoki standard obsługi. To sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Teraz również w wielu obiektach specjalne pokoje rodzinne.

Uwaga! Warto zaznaczyć, że obiekty „Premium” dobrane są jako grupa tak, aby każdy Klient mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Dlatego znajdziemy w tej grupie dużo luksusowych hoteli 5*, klimatyczne hotele 4,5* z pięknym położeniem oraz wyróżniające się rodzinne hotele 4* z wieloma atrakcjami dla dzieci. Warto poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z hotelami z tej promocji.

 

2) SPECJALNA PROMOCJA DLA RODZIN – nawet do 700 zł dla każdego dziecka na dostawce. Dotyczy wczasów.

UWAGA! PROMOCJE DLA RODZIN oraz NA HOTELE PREMIUM nie łączą się! W każdej z nich znajdują się różne hotele.

do góry strony  | powrót