Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » BUT Biuro Usług Turystycznych

Biuro Usług Turystycznych BUT jest jednym z liderów w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w Polsce. Właśnie organizacja kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży stanowi podstawę działalności biura. Aktualnie oferta promowana jest pod trzeba markami: Kochamy Kolonie (dla dzieci), Party Zone (dla młodzieży w wieku 16- 19 lat) i Po Maturce (dla grupy wiekowej 18+). Warty uwagi jest również program obozów samolotowych, rozwijany już od 2006 r. Swojego rodzaju nowinkę stanowi specjalna aplikacja młodzieżowa, dzięki której uczestnicy obozu mogą jeszcze przed wyjazdem poznać osoby, z którymi spędzą wakacje.

Wieloletnia działalność firmy przyniosła jej szereg sukcesów, udokumentowanych nie tylko pozycją wśród krajowych touroperatorów, ale również nagrodami i dyplomami. Już w 1999 r., a więc zaledwie po czterech latach działalności, właścicielowi biura został przyznany medal “Za Zasługi Dla Turystyki”. Ponadto Biuro Usług Turystycznych BUT zajęło 3 miejsce w 2002 r. w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii średnich biur podróży, a także w 2011 r. w rankingu „Organizatorów turystyki dzieci i młodzieży” magazynu Rynek Podróży. Biuro zostało również nagrodzone Dyplomem Honorowym, przyznanym przez Polską Izbę Turystyki Młodzieżowej. Od wielu lat legitymuje się też Certyfikatem Rzetelności, wystawianym przez Krajowy Rejestr Długów. Udział w tym programie dobitnie świadczy o poważnym traktowaniu swoich Klientów i ma na celu zachowanie przez Biuro Usług Turystycznych BUT pełnej jawności swoich działań.

World Travel Ryki BUT Biuro Usług Turystycznych

do góry strony