Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Kontakt

kontakt
World Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel RykiWorld Travel Ryki

Newsletter

Interesuje mnie:

Sonda

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne

Polecane przewodniki

Nasi organizatorzy » Neckermann

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od trzynastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów.

W letniej ofercie Neckermanna dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii i Włoch, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Polska klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje, korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy, Thomas Cook i Aldiana. Firma z sukcesem wypromowała swoje własne marki: HIT – ofertę atrakcyjnych cenowo wakacji z gwarancją najniższej ceny oraz Happy Events – polskie kluby animacji.

Neckermann Polska utrzymuje wiodącą pozycję na polskim rynku turystycznym, czego dowodem są wyniki badań rynkowych i konsumenckich, publikowanych przez niezależne instytucje.

Już dwukrotnie w 2004 i 2006 r. otrzymał nagrodę Srebrnego Godła - Marki Godnej Zaufania w IV i VI edycji badania konsumenckiego The Most Trusted Brand. W 2008 i 2009 r. firma znalazła się według rankingu Rzeczpospolitej w gronie 2000 najbardziej innowacyjnych polskich firm. Już dwukrotnie w 2007 i 2008 r. biuro podróży otrzymało Gazelę Biznesu przyznawaną najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim firmom, które osiągają dobre wyniki finansowe, jak również są rzetelnym partnerem biznesowym. W 2009 i w 2010 r. Neckermann Polska znalazł się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa - firm, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W 2010 r. firma została laureatem Godła Jakości Obsługi i znalazła się w elitarnym gronie Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce według rankingu sporządzonego przez portal JakoscObslugi.pl i opublikowanego przez Rzeczpospolitą.

World Travel Ryki Neckermann

do góry strony